استخر هوشمند

استخر هوشمند

ما در دوره ای زندگی می کنیم که تکنولوژی هر روز اختراعات و نوآوری های جدیدی را به دنیا ارائه می دهد و حتی استخرها هم خودکار و هوشمند شده اند. هوشمند سازی استخر زحمت نگهداری از آن را به حداقل می رساند و موجب صرفه جویی در هزینه های مربوطه می شود.

مانیتورینگ و کنترل تمام اتوماتیک استخر و سونامی هوشمند

این امکان را به شما می‌دهد که به صورت لحظه ای و نموداری تغییر رفتار درجه حرارت آب را مشاهده کنید و همچنین دمای دلخواه را به سادگی از راه دور تنظیم و آماده کنید.

کنترل استخر

عموما نگهداری استخر کاری زمان بر و مشکل است. مکانیزه کردن استخر می‌تواند بهره گیری از استخر را دو چندان کند . به سادگی می‌توانید استخر خانه خود را کنترل و بر آن نظارت کنید .  Mr Smart انتخاب های متنوعی را برای شما دارد . روشنایی سفارشی استخر، برنامه های فیلترینگ، کنترل پوشش استخر، تنظیم درجه حرارت آب، مدیریت دوباره پر کردن استخر و همه و همه از راه دور به راحتی قابل کنترل بود و همه چیز را قبل از حضور شما در محل آماده می‌کند.

4.1.1

 

مزایای سستم کنترل هوشمند استخر

  • کنترل فرایند تصفیه استخر،جکوزی،استخر کودک،و …..

  • کنترل دمای محوطه

  • کنترل رطوبت محوطه

  • کنترل دمای آب استخر،جکوزی،سونای خشک،سونای بخار و ….

  • کنترل روشنایی محوطه و امکان تعریف سناریو های مختلف نور پردازی

  • نمایش کلیه پارامترها روی صفحه نمایشگر سیستم کنترل هوشمند استخر

  • امکان کنترل کلیه فرایندها از راه دور در داخل ساختمان با استفاده تاچ پنل های موجود در منزل و گوشی همراه از هرکجای جهان با نظارت مستقیم با استفاده از سیستم های هوشمند

  • کنترل و نظارت بر استخر با استفاده از دوزربین های هوشمند

وضعیت و تنظیم عمق آب

شما قادر خواهید بود علاوه بر مشاهده وضعیت عمق و آب موجود در استخر تنها با لمس یک گزینه به میزان دلخواه استخر را از آب پر و یا خالی کنید . نورپردازی و تغییر رنگ آب (۲میلیون رنگ)نور پردازی استخر ،اسپیکر هوشمنداز مواردیست که به میزان زیادی در زیبایی استخر شما اثر گذار است. نور استخر را به هر میزان و هر نوع رنگ (۲میلیون رنگ) تغییر می دهد و همچنین از وضعیت آن مطلع می‌شوید .

پمپ های هوشمند استخر

پمپ هوشمند برای استخرها یک الزام است زیرا در صورت عدم وجود آن، باید پول زیادی را برای قبوض برق پرداخت کرد؛ به طوری که استفاده از استخر برای خیلی از افراد به صرفه نخواهد بود. جالب است بدانید که استفاده از پمپ های هوشمند بیش از سایر تجهیزات هوشمند مثل سیستم تهویه هوا، موجب صرفه جویی در مصرف برق و کاهش هزینه های آن می شود. پمپ هوشمند استخر مدت زمان طولانی تری را کار می کند و در عین حال، برق کمتری را به مصرف می رساند.

تمیز کردن خودکار فیلترها

در شرایط عادی، تمیز کردن فیلترها به سوئیچ کردن دستی شیرها و سپس پمپ ها نیاز دارد. استخرهای هوشمند هفته ای یکبار و به طور خودکار فیلترها را تمیز می کنند. اگر نگران تمیز نشدن فیلترها باشید، با لمس یک دکمه در گوشی هوشمند خود می توانید بار دیگر آن ها را تمیز کنید.

سرپوش استخر

سرپوش یا کاور استخر هم می تواند یکی از اعضای خودکار آن باشد. سرپوش استخر هم از لحاظ بهداشتی و هم از لحاظ امنیتی اهمیت ویژه ای دارد. به طور مثال اگر بچه ها در محوطه ی نزدیک استخر در حال بازی هستند، با لمس یک دکمه در گوشی خود می توانید سرپوش را باز کنید تا از افتادن ناگهانی بچه ها در آب و اتفاقات ناگوار جلوگیری شود.

سیستم پاکسازی خودکار استخر

تمیز کردن استخر برای صاحبین آن بسیار سخت می باشد. اما به لطف سیستم پاکسازی خودکار استخر، این کار به راحتی و بدون هیچ زحمتی انجام می شود. در هوشمند سازی استخر ، آب به صورت ممتد و مفیدی در گردش است و همین باعث جلوگیری از تجمع مواد شیمیایی، میکروب یا جلبک ها و همچنین مصرف بهینه انرژی می شود. نازل های تعبیه شده در گوشه های استخر این تکنولوژی خودپاکسازی را میسر می کنند. این نازل ها آب استخر را به جهت های مختلف سوق می دهند و از این رو، کثیفی ها به سمت چاه فاضلاب روانه می شوند. پس از آنکه آب استخر کاملا تمیز شد، نازل ها به داخل دیواره ها رفته و مخفی خواهند شد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *