طراحی دکوراسیون دفتر کار

طراحی دکوراسیون دفتر کار.

طراحی دکوراسیون دفتر کار اگر با توجه به اصول و قواعد انجام بگیرد شما می توانید شاهد به وجود آمدن دکوراسیون شیک و مدرن باشید.

در طراحی دکوراسیون دفتر کار باید به ابعاد فضای مورد نظر توجه داشته باشید به عنوان مثال در طراحی دکوراسیون دفتر کار کوچک باید به نکات زیر دقت لازم را داشته باشید.

قبل از هر چیز باید رنگ دیوار و وسایل موجود در دفتر کار را انتخاب کنید دیوارها بخش مهمی از دفتر کار هستند برای دیوار و کف پوش همچنین سقف دفتر کار با متراژ کوچک از رنگ های مانند سفید کرم و لیمویی و همچنین به استفاده کند علاوه بر رنگ دیوار یکی از دیگر از عوامل موثر رنگ وسایل می باشد پس بهتر است رنگ وسایل تیره انتخاب شود و کوچکتر به نظر بیاد.

علاوه بر این ترکیب رنگ های تضاد تیره و روشن زیبایی خاصی در  دیزاین داخلی دفتر کار ایجاد می کند. همچنین در طراحی دکوراسیون دیوارها می توانید از پارچه دیواری و کاغذ دیواری ها استفاده کنید ترجمه کاغذ دیواری به رنگ تیره و روشن و همچنین پارچه دیواری های کلاسیک و یا مدرن استفاده شود.

در فضای دفتر کار با متراژ کوچک بهتر است از میزهایی با طراحی کاربردی استفاده کنیم تا استفاده بهینه از فضای داخلی در کار داشته باشید مبلمان و صندلی های دفتر کار با متراژ کوچک نیز بهتر است ظریف و ساده باشد تا فضای کمتری را اشغال کنند سایر وسایل دیگر هم به گونه ای انتخاب شوند تا فضای کمتری را به خود اختصاص بدهند

 

طراحی نورپردازی دفترکار.

در طراحی نورپردازی در محیط‌های کاری کوچک یکی از نکات مهم این است که از نورپردازی های سه بعدی استفاده گردد تا محیط کار را بزرگتر به نظر برسد این مخفی چراغ های هالوژن در سقف تعبیه می شوند می‌تواند انتخاب ایده آلی برای نورپردازی محیط های کاری کوچک باشد.

در این مطلب طراحی دکوراسیون دفتر کار کوچک با کمک ایده های کاربردی و مدرن را به شما پیشنهاد دادیم، طراحی دکوراسیون محیط کار خود را به گروه مهندسین و طراحان مسعود یوسفی بسپارید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *