چرا نیاز به بازسازی ساختمان  وجود دارد ؟

بازسازی ساختمان | نوسازی ساختمان

چرا نیاز به بازسازی ساختمان  وجود دارد ؟

احساس نیاز به بازسازی (Renovation)  یا نوسازی از دو عامل اصلی فرسودگی و یکنواختی فضای ساختمان و مواد و مصالح مصرفی نشأت می گیرد. مواد و ابزار ساختمانی دارای عمر مفیدی هستند که پس مدتی فرسوده می شوند که بایستی جایگزین شوند زیرا به شدت در برابر عواملی همچون زلزله و حوادث طبیعی و غیرطبیعی آسیب پذیر خواهند بود. از طرفی با تغییرات جزئی و کلی  در طراحی ساختمان می توان از یکنواختی و تکرار رهایی یافت و فضائی کاملا متفاوت و دلخواه را خلق کرد.

چگونه بازسازی خانه خود را شروع کنیم؟

اقدام اولیه برای شروع این فرآیند آماده کردن طرحی از ایده ها و نیازهای ذهنی شما می باشد. بایستی به طور کامل به آنچه نیاز دارید و مورد دلخواه شماست فکر کنید و از جوانب مختلف بررسی نمایید تا در نهایت طرحی دلخواه و مورد پسند حاصل کار باشد.

به طور کلی فرآیند بازسازی و تغییر دکوراسیون جذاب می باشد، چنانچه تغییرات ایجاد شده اصولی و با علم کافی انجام گیرد، بازسازی بشدت ملموس و گیرا خواهد بود در غیر اینصورت حتی صرف هزینه های سنگین نیز نمی تواند رضایت خاطر شما را جلب کند. تیم طراحی کارویس، نمونه شبیه سازی شده فضای مورد نظر شما را پس از بازسازی برای شما آماده خواهند کرد و بنا به نظرات تعیین کننده شما، تغییرات لازم را ایجاد می کنند.

به طور کلی بازسازی و تغییر دکوراسیون مانند یک سفر سیاحتی است که شما باید مقصد خود را به درستی بشناسید و راه و مسیر حرکت به سمت آن را بلد باشید. گروه معماری کارویس در تمام این مسیر در کنار شما خواهد بود.

طراحی و ایده پردازی

یکی از کلید های موفقیت در بازسازی و تغیر دکوراسیون منزل، به خصوص زمانی که شما قصد بازسازی و تغییر ساختار کلی در خانه ی خود دارید، دوراندیشی و در نظر گرفتن تمام نیازها و بهره گیری از دانش و اطلاعات در این زمینه می باشد. قبل از شروع به کار بازسازی زمانی را برای طراحی و فکر کردن به آنچه مورد نیاز و پسند سلیقه و روحیه شما است قرار دهید. هر قدر نقشه و طرح شما دقیق و حساب شده باشد، شما در پایان کار به خانه دلخواه و مد نظرتان بیشتر نزدیک می شوید، فارغ از اینکه احتیاج به دوباره کاری داشته باشید. گروه معماری کارویس در کنار شما است تا آنچه در ذهن و رؤیاهای خود دارید را به صورت طرح های سه بعدی و گرافیکی در متراژ منزل شما پیاده کند تا بتوانید الگوی ذهنی خود را ببینید و تجربه کنید، بدون شک در چنین شرایطی از پایان کار با گروه معماری کارویس بسیار راضی و شادمان خواهید بود. ما برای توسعه و پیاده سازی ایده های شما تلاش می کنیم و شما را به مخزن ایده و تجربه متخصصانمان وصل می نماییم..

سبک و شیوه زندگی خود را در نظر داشته باشید

برای شروع همواره متخصصان ما برا این نکته تاکید دارند که مشتریان باید نحوه استفاده اعضای خانواده از فضا خانه را مشخص نمایند. آیا اهل مهمانی دادن های بزرگ هستید؟ شب نشینی های صمیمی چند نفره زیاد انجام می دهید؟ آیا به یک منطقه نشیمن بزرگ با چیدمان مبل های یک پارچه نیاز دارید؟ و یا بهتر است ۲ یا ۳ منطقه نشیمن با مبل های کمتر داشته باشید؟ بیاد داشته باشید، شما باید تمامی شرایط کنونی خانواده و فرهنگ و آداب زندگی خود را در نظر بگیرید، علاوه بر آن، شرایطی که در آینده برای شما تغییر خواهد کرد را نیز در طراحی و بازسازی خانه خود مد نظر داشته باشید. مثلا اگر شما تازه ازدواج کرده اید و قصد دارید در سال های نزدیک بچه دار شوید، در طراحی و ایده پردازی های خود آینده فرزندانتان را نیز در فرآیند تغییر دکوراسیون و بازسازی درنظر بگیرید. در شرایطی که شما نیاز های حال و تا حدودی آینده را در طراحی فرآیند بازسازی منزل خود در نظر گرفته باشید به طور حتم تا چندین سال نیاز به تغییر و بازسازی مجدد نخواهید داشت، با گروه معماری کارویس یک بار تغییر برای سالیان طولانی کفایت می کند و شما در این مدت از فضای زندگی و کارتان لذت حداکثری را خواهید برد.

هزینه خدمات چگونه محاسبه می شود؟

برای اطلاع از هزینه خدمات و درخواست بازدید رایگان بگیرید.

۰۹۱۱۳۹۲۶۷۰۸

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *