پارچه دیواری و کاغذ دیواری

پارچه دیواری

پارچه دیواری اصطلاح جدیدی است که امروزه به بازار آمده است که به نوعی کاغذ دیواری اتلاق می شود که به جای کاغذ از پارچه های دیواری که در حقیقت نوعی پیشرفته از کاغذ دیواری است که در آن از تکنولوژی بافت و فرآوری پشت پارچه،امکان نصب پارچه به روش کاغذ دیواری را اعمال میکند.

 

که با استفاده از چسب کاغذ دیواری این امر امکان پذیر می باشد،پارچه دیواری توسط کشور های اروپایی مثل بلژیک، ایتالیا و همچنین کشور چین تولید می گردد که با قیمت ها و کیفیت های مختلف عرضه بازار می شود.

 

کاغذ دیواری،پوشش سریع برای دیوار

کاغذ دیواری راحت ترین و سریع ترین راه برای پوشش دیوارها در مدت زمان کم و هزینه کم نسبت به پارچه دیواری و پارچه کوبی ها با بودجه متوسط در مساحت وسیعی بسیار مناسب است.

انواع کاغذ دیواری:

 ۱.کاغذ دیواری های کاغذی.

از نوع قدیمی می باشد که کمترین نوع تکنولوژی را دارد و نمونه ای از آن در کاخ صاحبقرانیه مجموعه نیاوران موجود است.

۲. کاغذ دیواری با روکش وینیل.

کاغذ دیواری های وینیل که دارای مقاوم ترین جنس و کاملا قابل شستشو با انواع مواد شوینده خانگی می باشند ولی از نظر ظرافت و بافت زمختی است که برای طراحی لوکس به کار نمی رود.

 

۳.کاغذ دیواری با پوشش pvc.

 از انواع تکنولوژی چاپ بر روی آنها استفاده می‌شود رنگ‌های کاملا شفاف و دارای بوت هستند و از رنگ های طلایی و کلی هم برای زیبایی و درخشندگی آن ها استفاده می شود. قابل شستشو نیستند ،ولی می توان از دستمال نانو و مرطوب برای پاکسازی آنها استفاده کرد.

پارچه دیواری:

در کاخ های ورسای فرانسه وینزور انگلستان و جنبه کاخ های نیاوران و سعدآباد تهران بعد از گذشت سال ها هنوز  استفاده می گردد.

و عمر آنها به حداقل ۱۵ سال می رسد که با دوام بسیار زیادی که در مقابل ضربات دارند و همچنین می توانند ترک های دیوار بعد از چندین سال خانه های قدیمی و همچنین خانه های نوساز را بپوشاند.

 

محیطی آرام و دلپذیر برای ساکنان خانه.

پوشش پارچه های دیواری با استفاده از لایه نمد ویسکوز در زیر کار دارای خاصیت ضد انعکاس صدا میباشد و باعث جلوگیری از خروج صدا از ساختمان می گردد پس از ورود صدا به داخل ساختمان نیز جلوگیری می کند پوشش پارچه های دیواری برای منازل دفتر کار اداره و همچنین اتاق موسیقی استفاده می گردد.

 

با تیم دکوراسیون داخلی مسعود  یوسفی زیبا ترین و لذت بخش ترین تغییرات دکوراسیون را تجربه کنید گروه کاری ما با تجربه به تمامی مسائل مربوط به کار آشنایی و تسلط کامل را دارند.

گروه دکوراسیون داخلی مسعود یوسفی با ارائه مشاوره رایگان و همکاری کامل در انتخاب رنگ و طرح پارچه ها به شما در ایجاد هماهنگی محیط منزل و یا محل کارتان کمک خواهد کرد.

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *